ALIBI. cocktail&music bar

ALIBI. cocktail&music bar

Hledáte prostory pro soukromou oslavu nebo party? ALIBI. cocktail&music bar je tím pravým místem nejen pro veškeré soukromé oslavy či tematické párty.

Žitná 1575/49, Praha 1 150

Nejlepší narozeninová oslava v pražském baru - Alibi coctail bar má pro vás připravenu celou řadu výhod. Pro oslavence jsme vytvořili balíček, díky kterému zcela zdarma dostanou MAXI CUBA LIBRE, půlnoční překvapení, narozeninovou výzdobu a mnoho dalšího. Nabízíme také možnost zajištění občerstvení a doprovodného programu na míru. S naším širokým výběrem nápojů, špičkovým zvukovým systémem a pohodlným prostředím vám můžeme zajistit nezapomenutelný zážitek.

Náš tým profesionálních číšníků a barmanů se také postará o to, aby vše proběhlo hladce a vy si tak svůj večer s přáteli užili naplno. Rádi vám nabídneme jeden z našich salónků či místa před barem. Připraven pro vás bude také taneční parket, kde budou hrát ti nejlepší DJové z Prahy. Během večera u nás také můžete využít řadu akcí jako Happy Hours či 1+1 drink každou středu od 19:00-02:00 zdarma. Neváhejte si u nás udělat rezervaci.

Zažijete tu poezii chutí míchaných drinků, široký výběr čepovaných nápojů a v neposlední řadě příjemnou a zapálenou obsluhu. Legendární nezapomenutelná "Alibi" párty, tak může začít....

ALIBI. cocktail&music bar je jedním z předních hudebních a koktejlových klubů v Praze.

Od doby svého otevření se ALIBI. cocktail&music bar stal vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se nezřídka stávají díky nezapomenutelné atmosféře podniku stálými hosty.

Své ikonické jméno postavil podnik především na široké nabídce výjimečných destilátů, vín a koktejlů, které Vám jsou připravovány z rukou renomovaných barmanů a opravdových profesionálů ve svém oboru.

Vysokou laťku zábavy nočního života v Praze nastavil ALIBI. cocktail&music bar i kvalitním repertoárem hudby od předních českých i zahraničních DJ's.

ALIBI. cocktail&music bar je místo pro ty, kteří hledají opravdovou zábavu a nechtějí riskovat zbytečné návštěvy poloprázdných městských podniků.

Navštivte ALIBI. cocktail&music bar a bavte se až do rána.

Unikátní prostory baru vynesené historickými klenbami v kontrastu s moderním designem tvoří jedinečnou atmosféru komornějšího charakteru. K dispozici jsou dva oddělené salónky s privátním zázemím, LCD televizorem, projekcí a s možností samostatné zvukové produkce.

V rámci služeb našich klientům poskytujeme wi-fi zónu, či možnost dobití mobilních přístrojů.

Při oslavě narozenin, rozlučkách se svobodou a firemních akcích Vám jako pozornost podniku nabízíme welcome drink zdarma pro všechny hosty oslavy, vyzdobíme Vám prostory a zajistíme doprovodný program dle Vašeho přání. Na požadání lze zajistit catering v široké škále teplých i studených pokrmů.

Vhodné pro

večírek / party / oslava

Vybavení

  • bez hlukového omezení
  • catering
  • projekční technika
  • vlastní parkování
  • wifi

Vybíráme pro vás podobné prostory

Hotel Sovereign

Hotel Sovereign

Praha 1 150

Stylový 4 hvězdičkový hotel

KU BAR & LOUNGE

KU BAR & LOUNGE

Praha 1 150

Luxusní bar lounge v samém srdci Prahy

Salsita Club

Salsita Club

Praha 5 150

Designový firemní klub pro párty i oslavy s barem

Chateau Herálec

Chateau Herálec

Kraj Vysočina 150

Luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis

Minigolf Kotva

Minigolf Kotva

Praha 1 150

Minigolf spojuje a je pro každého

Společenský sál

Radonická beseda Společenský sál

Praha-východ 150

Prostorný sál

Etnosvět

Etnosvět

Praha 2 150

Poznejte svět chutí, který nemá hranic.

Vila Primavesi

Vila Primavesi

Olomouc 150

Národní kulturní památka

Písecká brána

Písecká brána

Praha 6 150

Zrekonstruovaný barokní objekt