USPOŘÁDAT OSLAVU NEBYLO NIKDY JEDNODUŠŠÍ!

Čas strávený vybíráním místa, sháněním služeb a hodiny prosezené u počítače s telefonem u ucha jsou již minulostí! Vyhledávací portál Oslavin.cz mapuje na jednom místě Lokace, Služby a Inspirace pro eventy po celé České republice a částečně i na Slovensku.

CO ZÍSKÁTE?

Lokace

Ať už chystáte oslavu, rozlučku, svatbu, večírek, cool párty, nebo jiný typ akce, u nás můžete vybírat z nejrůznějších typů lokací. Určitě najdete i takové, o kterých jste nikdy neslyšeli. Ideální prostor můžete vyhledávat dle místa konání, počtu osob a vhodnosti. Také můžete využít rozšířený filtr pro lepší zacílení.

Služby

Nechcete ztrácet čas hledáním vhodných a ověřených dodavatelů na internetu? U nás máte možnost služby najít snadno a rychle. Nezáleží na tom, jestli zrovna hledáte dekorace, doprovodný program, catering, techniku nebo fotografa.

Inspirace

Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy, nově otevřenými prostory a pozvánkami na akce, které stojí za to vidět. Načerpejte inspiraci pro svou akci. V neposlední řadě vám poradíme, co jsme osobně vyzkoušeli, a jsme si jisti, že to stojí za to.

JAK TO FUNGUJE?

 1. VYHLEDEJTE PROSTOR NEBO SLUŽBU

  V naší databázi najdete více než 600 nejrůznějších prostorů, restaurací, galerií, barů, venkovních i netradičních míst a více než 200 odborných služeb z různých segmentů vhodných pro uspořádání Vaší akce.

 2. POŠLETE POPTÁVKU

  Stačí kliknout na POPTAT a vyplnit jednoduchý online formulář se základními informacemi k Vaší akci nebo službě.

 3. POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM ZDARMA

  Nechcete ztrácet čas vyhledáváním vhodného prostoru nebo služby? Nevadí! Nechte to na nás! Stačí kliknout na RYCHLÁ POPTÁVKA, nebo využít chatovací okno a popsat nám Vaši představu. Pak už se můžete těšit na nabídky. Vše je bez provize nebo poplatků. Ceny od nás dostanete stejné nebo nižší než kdybyste si je poptali přímo.

 4. ZASLÁNÍ NABÍDKY

  Může se stát, že prostor, který jste si vybrali, není bohužel v daný termín dostupný. V takovém případě Vám nabídneme alternativní variantu. Pokud je termín konání eventu neměnný, pošleme Vám nabídky na podobné prostory. Šetříme Vám čas strávený komunikací a vyhledáváním. Jednoduše to dotáhneme za Vás!

 5. ÚSPĚŠNÝ EVENT

  Jakmile společně najdeme nejlepší prostory a služby pro Vaši akci, potom budete-li ve všech směrech spokojeni, předáme Váš kontakt dodavateli. Ten se s Vámi následně spojí a akci zrealizuje.