FULLART studio

FULLART studio

Eventová i produktová videa menšího i velkého rozsahu

celá ČR a Slovensko

FULLART dnes tvoří deset kreativních a energií nabitých duší. Každý z nás umí a specializuje se na něco trochu jiného a dohromady tak tvoříme fungující rodinu. Rodinu, která se postará o eventová, firemní i produktová videa menšího i velkého rozsahu. Tým, který spojil síly s mnoha dalšími profesionály, jež nás neustále posouvají dál.

Videoprodukce
Tvorba videí je pro nás nekonečný přísun dobrodružství. Děláme to, co nás baví a naplňuje. Je to vášeň, která nás žene dopředu v touze být stále lepší, kreativnější a preciznější.

Speciální efekty
Speciální efekty dnes ale k tvorbě videí neodmyslitelně patří a FULLART jde samozřejmě s dobou. Zkušenosti získané u velkých projektů nás naučili, jak vytvořit a zakomponovat do videí efekty tak, aby divák nepoznal, že nejde o reálné záběry.

Animace
Pokud je Váš projekt specifický a žádá něco navíc a přitom nejde o celovečerní film, stále častěji pracujeme na tvorbě animací. Animace mnohdy dokáže vysvětlit pointu klipu lépe, než sebelepší herec. Animaci buďto zakomponujeme přímo do videa nebo vytvoříme samostatné 2D motion graphics přesně na míru vašeho zadání. Stačí si jen vybrat.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.