Salsita Club

Salsita Club

Designový firemní klub pro párty i oslavy s barem

Štefánikova 25, Praha 5 150

Salsita Club je exkluzivní prostor, který zaujme svým unikátním designem spojeným s moderní elegancí, jenž okouzlí vaše smysly.

S rozlohou 331 m² se náš rozlehlý Salsita Club může pochlubit kapacitou až 150 hostů. Bez ohledu na to, zda plánujete firemní večírek, konferenci, workshop, oslavu nebo hudební produkci, náš prostor vám nabízí nekonečné možnosti. Díky naší nabídce kompletního cateringu si můžete bezstarostně užívat každý okamžik.

Naleznete zde vybavený bar, pohodlné sezení a prostor pro tanec. S pódiem a profesionálním zvukovým vybavením jsme připraveni podpořit vaše prezentace, videa nebo dokonce karaoke zážitky.

Naše vybavení zahrnuje nejen zařízený bar a moderní technologie, ale také kávovar, ledničky, výčepní zařízení a další prvky, které vaší události dodají šmrnc. Plátno o rozměrech 3,4 x 2,4 m je jako stvořené pro projekce a vizuální prezentace. A pokud máte chuť na zábavu, naše karaoke vybavení vám otevře cestu k hudebním hvězdám.

A to vše doprovázeno pozorností k drobným detailům, které tvoří jeden kouzelný celek. Od automatů na vodu až po pingpongový stůl a stolní fotbálek, u nás si každý host připadá jako doma. K dispozici je také šatna a dokonce i piano, které může přidat dotek elegance do ranních hodin.

Chcete-li nahlédnout do našeho prostoru a zažít jeho kouzlo na vlastní kůži, rádi vás pozveme na schůzku s naším týmem Salsita Clubu. Ukážeme vám, jak se tento prostor může stát středobodem vašich nezapomenutelných akcí. Přijďte a zažijte atmosféru, kde se historie prolíná s moderním designem, kde každý detail má svůj význam a kde vaše událost bude zářit!

Vhodné pro

večírek / party / oslava

Vybavení

  • bez hlukového omezení
  • catering
  • projekční technika
  • wifi

Vybíráme pro vás podobné prostory

Oblíbené ALIBI. cocktail&music bar

ALIBI. cocktail&music bar

Praha 1 150

Hledáte prostory pro soukromou oslavu nebo party? ALIBI. cocktail&music bar je tím pravým místem nejen pro veškeré soukromé oslavy či tematické párty.

Hotel Sovereign

Hotel Sovereign

Praha 1 150

Stylový 4 hvězdičkový hotel

KU BAR & LOUNGE

KU BAR & LOUNGE

Praha 1 150

Luxusní bar lounge v samém srdci Prahy

Node5

Node5

Praha 5 150

Coworkingový prostor Praha – Smíchov.

Minigolf Kotva

Minigolf Kotva

Praha 1 150

Minigolf spojuje a je pro každého

Společenský sál

Radonická beseda Společenský sál

Praha-východ 150

Prostorný sál

Etnosvět

Etnosvět

Praha 2 150

Poznejte svět chutí, který nemá hranic.

Vila Primavesi

Vila Primavesi

Olomouc 150

Národní kulturní památka

Písecká brána

Písecká brána

Praha 6 150

Zrekonstruovaný barokní objekt