Loď Bitter Moon Loď Bitter Moon

Loď Bitter Moon

Vítejte na naší vlajkové lodi, která je ideální variantou pro každou příležitost. S délkou 14m a kapacitou až 11 pasažérů nabízí pohodlí, prostor a soukromí. Užijte si nezapomenutelnou plavbu po řece Vltavě s výhledy na historické části města Prahy.

Jiráskův most, Praha 11

Posádka našich lodí vám poskytne prvotřídní služby a zajistí, abyste se na naší lodi cítili jako doma. Zábava na palubě je neomezená - můžete si užít hudbu, tanec a mnoho dalších aktivit během plavby.

Pokud bude posádka větší než 11 osob, není problém připojit k plavbě další lodě.

Naší specializací jsou vyhlídkové plavby a plavby za zábavou.
Vyhlídkové plavby po centru Prahy na pohodlné a komfortní lodí s veškerým servisem pro skupinky do 11 osob. V centru Prahy ideální 2 až 4 hodinové plavby – od pražských náplavek do Modřan a zpět, poté malou komorou Mánes ke Střeleckému ostrovu pro nejpěknější fotky ze středu Prahy, či velkou komorou Smíchov pod Karlův most až ke Štvanici. Místa k vidění – Vyšehrad, Pražský hrad, od mostu Inteligence po Štefánikův most, Karlovy lázně, Sovovy mlýny, Národní divadlo, Tančící dům, Mánes pražské náplavky a přístavy a spoustu dalších zajímavostí viditelných z hladiny pražské Vltavy. Ideální pro diskrétní jednání, či malé teambuildingové akce.

Plavby za zábavou – rozlučky, narozeniny, veškeré možné oslavy. Dokážeme zakotvit loď pod Vyšehradskou skálou, pouštět laser show na skálu a užívat si tance a zábavy. Nebo doplujeme pod oblouk Karlova mostu a přes projektor pustíme nad hlavy vzpomínkové fotky, videa. Plavíme se koupat na soutok Vltavy a Berounky, na přehradu Vrané, nebo jedno až dvoudenní výlet pod Slapy a zpět. Máme paddleboardy, motorové speedboaty pro adrenalinovou zábavu, gril a cokoli vás napadne.

Na lodi zajištujeme 100% servis v podobě nápojů a občerstvení.
Občerstvení zajištujeme v podobě pártyboxů z BOXY OBČERSTVENÍ - Restaurace Podolka
Nápoje máme stabilně na lodi a to v podobě -
alko – Prosecco, Plzeň (může být i čepovaná) víno, koktejly jako Cuba-libre, Gin tonic, Moscow mule a další
nealko – voda perlivá neperlivá, Coca Cola, Fanta, džusy, Redbull

Nalodění a vylodění ideálně na Rašínově nábřeží

  1. pod Jiráskovým mostem (u Matyldy a Klotyldy)
  2. za Kayak barem (od Železničního mostu směr Vyšehradská skála)

Plavíme se od dubna do října.

Užijte si netradiční oslavu nebo rozlučku se svobodou právě na lodi Bitter Moon!

Vybavení

  • bez hlukového omezení
  • catering

Vybíráme pro vás podobné prostory

Nové Občanská plovárna - Vítejte v EVENTOVÉ GALERII v Praze

Občanská plovárna - Vítejte v EVENTOVÉ GALERII v Praze

Praha 1 500

Hledáte místo pro svatbu, soukromou oslavu, dětské narozeniny či jiný event? Občanská plovárna nabízí stylové vnitřní i venkovní prostory, kde každý moment získá výjimečnou atmosféru.

One Room Hotel

Tower Park Praha One Room Hotel

Praha 3 4

Přepychové ubytování na exkluzivním místě

Node5

Node5

Praha 5 150

Coworkingový prostor Praha – Smíchov.

Luka:sh

Luka:sh

Praha 2 20

Květinová dílna a obchod s květinami v jednom

AnonymouS Shrink's Office

AnonymouS Shrink's Office

Praha 1 20

Jedinečná koktejlová terapie v centru Prahy

Kavárna, co hledá jméno

Kavárna, co hledá jméno

Praha 5 50

Výběrová kavárna s pohodovou atmosférou.

Galerie

Holešovická Šachta & Dvojka Galerie

Praha 7 40

Firemní akce Ve víru emocí, zážitků a nápadů.

Malostranská Beseda

Malostranská Beseda

Praha 1 300

Legendární pražský hudební klub.

Sklep

Kellyxír Sklep

Praha 1 70

Sklepní prostory alchymistické hospůdky Kellyxír mají vlastní vstup ze dvora. Lze jej tedy využít k soukromým i svatebním večírkům a teambuildingům.