pátek 24. ledna 2020

Kam na Valentýna

Inspirujte se

Cítíte to? Láska je ve vzduchu! Valentýn už klepe na dveře a s ním i očekávání, že vaši drahou polovičku vezmete na speciální rande. Nevíte kam? Nebojte, my vám poradíme! Ať už hledáte místo pro romantický oběd nebo víkend v přírodě, z našeho seznamu si vyberete.

Valentýnská večeře či oběd
Miyabi
Vyjádřete svoji lásku na tatami u výborných japonských pokrmů. Miyabi je první japonská restaurace v Čechách, která má jasnou vizi představit Čechům kouzlo japonské kuchyně. Estetika restaurace a útulné sezení na tatami v privátních místnostech je ideální právě pro Valentýnskou večeři.

Augustine Restaurant
Oslavte Valentýna s čtyřchodovým menu šéfkuchaře Martina a skleničkou šampaňského. Podává se kambala s šafránovou polentou a hovězí biftek s omáčkou foie gras a lanýžů. Mimo jiné vám na přání vyrobí i personalizované psaníčko, které vám bude v průběhu hodování doneseno. Více informací zde.

Soho
Restaurace Soho vznikla z příběhu opírajícího se o charakter čtvrti na Manhattenu. Kosmopolitní místo, umění, pestrobarevnost, různorodost a mimo jiné romantická atmosféra, jako dělaná pro valentýnskou večeři či oběd.

La Bodeguita del Medio
Kubánský cocktail bar & music restaurant v koloniálním stylu staré Havany vám na Valentýna nabídne tříchodové menu, které přímo volá láska! Dopřejte si trochu exotiky. Více informací zde.

Dejvická 34
Dejvická 34 vás oslní nejen výborným jídlem, ale i jedinečným interiérem. Pochutnejte si na Valentýnském menu od Tomáše Černého, který vytvořil unikátní koncept spojující nadšení do gastronomie a vášeň pro nové chutě.

Valentýnská relaxace
Alchymist Grand Hotel & Spa
Tento výjimečný hotel v historické budově v srdci Prahy přímo láká k romantice. Využijte toho, že Valentýn letos připadá na pátek a užijte si prodloužený víkend, během kterého můžete relaxovat v exotické spa, bazénu, sauně a páře.

Loll Therapy
Spojte letošního Valentýna s zahnáním únavy a stresu – přijďte do relaxačního prostoru Loll Therapy, který se nachází jen pár kroků od Karlova mostu. Najdete tu i bar s detoxikačními nápoji a fresh džusy. Nechte se společně hýčkat.

Wellness hotel Green Paradise
Karlovarská kolonáda, klidná příroda, šum řeky, zpěv ptáků a klid okolních lesů vás naladí na vlnu relaxace, kterou si můžete užít v zcela nově a moderně zařízeném prostoru. Jestli to není perfektně strávený Valentýn...

Statek Samsara
Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života a je synonymem pro znovuzrození. K duševnímu i fyzickému znovuzrození zde přispívá ubytování v krásných pokojích, zdravá kuchyně a blahodárné wellness služby. Užijte si trochu soukromí na letošní Valentýnský víkend!

Cattaleya
Oáza pro tělo a duší v srdci Beskyd, to je Cattaleya. Vila, která vám pomůže prožít ten nejlepší valentýnský víkend. V rámci ubytování je zahrnut neomezený vstup do SPA, kde si jednoznačně odpočinete.