pondělí 22. srpna 2022

3 praktické rady, jak s pomocí světýlek oživit váš večírek nebo svatbu

Inspirujte se

V posledních letech je můžete potkat snad na každé party, večírku, oslavě a hlavně na svatbách. Čím víc, tím líp. Světýlka! Jsou totiž nejen obrovským trendem, ale hlavně přidanou hodnotou, protože správné světlo pomáhá na fotkách a videu vykouzlit tu nejhezčí atmosféru a hostům zase, aby se cítili obklopeni luxusem.

Často je můžete vidět v roli ozdobných stěn, světelných stropů, doplňků v podobě řetězů, lampiček, svíček ve všech možných nádobách, ale my jsme si pro vás dnes připravili tipy na to, jak pracovat s těmi „živými“. Tady jsou.

1. Prskavky. Ano? Ano! Ale...
Pokud toužíte dostat na svou party maximální efekt s minimálními náklady, sáhněte po prskavkách a vyberte ty nejdelší, na které narazíte. Dá se s nimi totiž doslova čarovat! Nejen že můžete vytvořit „prskavkovou uličku“, kterou může projít oslavenec, vedení firmy nebo třeba novomanželé, ale dají se použít i při tanci (venku, kvůli hlásičům požáru!), a také jimi můžete psát do vzduchu a vytvářet tak různá písmenka, nápisy – cokoli vás napadne. Jen si dejte dobrý pozor na odlétávající jiskry, které by mohly propálit oblečení a myslete i na to, že zapalování zabere čas. Prskavky se často využívají také jako okouzlující „závěrečná tečka“ při ohňostrojích a různých ohňových show, čím se oslím můstkem dostáváme k našemu tipu č. 2.

2. Ohňová a světelná show s velkým S!
V tomto článku bychom vám rádi představili Arabesque show and events. V jejich show totiž kromě klasického „házení ohněm“ najdete hlavně prvky gymnastiky, propracované blyštivé i svítící kostýmy, LED světýlka, UV malbu, planoucí dekorace, působivou hudbu a romantické i dramatické příběhy plné vášně, vše navíc v podání profesionálních tanečníků. A když uchvátili i porotu světových talentových soutěží, vás a vaše hosty uhranou taky!

3. Pyromuzikální představení
Když přidáte do své nejoblíbenější akční scény tu pravou hudbu, víte, co vznikne? Celek, který se vryje pod kůži. A právě díky tomu jsou pyromuzikální představení tak unikátní. Fascinující, strhující a především – nezapomenutelná. V horkém letním nebo vlahém podzimním večeru, kdy vám vítr čechrá chloupky na rukách se před vámi odehrává příběh, ke kterému se budete v myšlenkách vracet ještě dlouho. A to nejlepší na tom celém je, že jeho hlavními hrdiny můžou být novomanželé, logo vaší firmy... zkrátka cokoliv, na co jen pomyslíte. Konktrétně logo či jednotlivá písmena vašich jmen nebo názvu firmy se mohou rozsvítit LED světly, pyroefekty či obojím a zároveň je možné s jejich pomocí vytvořit překrásné „kulisy“ k celému vystoupení, a poté i k focení hostů. Vrchol celé show pak doprovází pyroefekty, které všemu dodají ten správný „WOW efekt“.

Světýlka jsou zkrátka in! A ať už je na svoji oslavu, večírek nebo svatbu dostanete jakýmkoli způsobem, věřte, že nebudete litovat. Stejně jako vůně a hudba, i světlo totiž umí pracovat s emocemi na výbornou. Své o tom vědí i manažeři míst, kde se pořádají akce nebo svatební koordinátoři a hlavně všichni ti, kdo večírky, oslavy a svatby fotí nebo natáčejí. Protože právě fotky a video pak zpětně ukáží, jak dobrá investice takový typ show je. Stačí se jen podívat na úžas, napětí, veselí, strach i lásku – to všechno během pár minut vepsáno do tváří přihlížejících a víte, že máte vyhráno. Nezbývá než čekat pochvalu za úžasnou organizaci, ať už od hostů, vašeho šéfa nebo klienta. Přidanou hodnotou navíc je, že ji můžete využít nejen jako jeden z bodů programu, ale třeba i jako dokonalou už výše zmíněnou „závěrečnou tečku“.

Už víte, kam světýlka objednáte vy? Nezapomeňte, že termíny se plní rychle, tak pokud máte zájem o nějaký podzimní nebo i zimní, je právě čas na to poslat poptávku!

Více informací najdete zde