čtvrtek 5. března 2020

Svatba na venkově

Inspirujte se

Venkovské svatby v přírodě jsou rok od roku populárnější. Zamluvte si svoji vysněnou pohádkovou lokaci na nadcházející svatební sezónu co nejdříve! Inspirujte se s námi a objevte kouzelné místo pro vaši svatbu.

Svatby na venkově jsou trendy a mají mnoho výhod - počínaje uvolněnou atmosférou, osobitým prostředím až po odlehčení životnímu prostředí a přírodu na dosah ruky. Romantika vás nemine! Kde se v Čechách nachází ty nej trendy lokace pro svatbu v přírodě?

Penzion na Kmíně
Tato rodinná usedlost spojující penzion, bistro a romantické atmosféru pro svatbu v blízkosti jedinečné přírody. Kromě krásné zahrady, stylové stodoly a malebného kostelíku se můžete těšit i na výborné jídlo připravené ze surovin z vlastní zahrádky a od místních farmářů.

Zikmundov
Zikmundov je jedinečné místo mimo civilizaci – máte-li rádi ticho, nekonečné pastviny, lesy a přírodu, tak je pro vás toto místo ideální. Statek Zikmundov pochází ze 17. století, nicméně pět let zpátky prošel kompletní rekonstrukcí. Nyní statek slučuje historii a moderní minimalistický design.

Lichtensteinská stodola
Vraťte se zpět v čase ve 100 let staré stodole. Můžete si tu do libosti užít toulky lesem, večerní ohýnek nebo relax u kamen. Stodola byla zrekonstruovaná tak, aby si zachovala svůj jedinečný ráz a aby uspokojila nároky moderních nevěst.

Farma Michael
Dopřejte si luxus prožít svůj den na krásné farmě. Tato historická památka románsko-gotického původu, která byla obnovena tak, že atmosféra věku Markéty Lazarové a Údolí včel přijde na mysl každému vnímavému hostovi.

Statek Samsara
Jestli se rozhodnete pro Statek Samsara, vaše svatba bude plná přírody, relaxu a duševního i fyzického znovuzrození. Naleznete zde vše od ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni až po blahodárné wellness služby.

Homutův statek
Pamatujete si, když jste jako malý jezdili na prázdniny za babičkou? Tak přesně takový pocit budete mít, až navštívíte Homutův statek. Zrekonstruovaný prostor si zachoval svoje starobylé kouzlo a je ideálním místem pro venkovní svatby.

Mlýn Davídkov
Historický Mlýn Davídkov se nachází mezi Prahou a Kutnou Horou v krásném přírodním areálu o rozloze 10 ha a nabízí nespočet možností pro svatby všeho druhu. Ať už chcete komorní svatbu v přítomnosti své rodiny nebo svatbu pro stovky hostů, Mlýn Davídkov vás nezklame!