pondělí 29. ledna 2024

Stále oblíbená svatba na statku. Jedním z našich partnerů je STATEK U PRAHY.

Inspirujte se

Statky jsou mezi novomanželi stále nejvyhledávanější volbou pro svatbu v roce 2024. Tato místa nabízejí rustikální a autentickou atmosféru, která přináší romantický a přirozený prostor pro svatební oslavy. Zde je několik prvků, které jsou charakteristické pro svatbu na statku v roce 2024.

Venkovský styl
V roce 2024 je stále populární venkovský styl staveb. Svatebčané volí rustikální dekorace, přírodní materiály a květiny, aby vytvořili dojem útulného místa. Dřevěné a další původní prvky staveb jsou ideální kulisou pro vytvoření autentické atmosféry.

Venkovské menu
Na svatbě na statku se podává rustikální menu, které zahrnuje regionální speciality a sezónní produkty. Hosté mohou ochutnat výborná tradiční jídla připravená z kvalitních a čerstvých surovin.

Aktivity venku
Dostatek venkovních prostor vybízí k aktivitám a je flexibilní vašim potřebám. Kromě zajímavých her pro dospělé hosty, můžete v zahradě instalovat také zábavu pro nejmenší svatebčany. Je zde místo pro nezapomenutelný piknik pod širým nebem nebo jen pro odpočinek.

Přírodní prostor
Statek i jeho okolí nabízí úchvatné venkovní prostory, které poskytují krásné pozadí pro svatební obřad, novomanželské fotografování i hostinu.

STATEK U PRAHY: volné termíny v roce 2024 a poptávky po oslavách: https://www.oslavin.cz/statek-u-prahy1