pondělí 3. února 2020

Single na Valentýna

Pozvánky

Už je to tu zas, ten čas roku, kdy láska přímo sálá z každého obchodu a zamilovaných párů je alespoň deset na každém rohu. Ať už bojkotujete Valentýn jakožto komerční svátek nebo proto, že ho nemáte s kým strávit, my pro vás máme plno aktivit, které vás v tento den zabaví!

Vezměte svoje Single Ladies (nebo Single Guys) do klubu
Zavolejte kamarádkám, nebo kamarádům a rozjeďte to na Valentýna ve velkém stylu! Skvělá párty vás čeká například v Radlické Kulturní Sportovně https://www.oslavin.cz/radlicka-kulturni-sportovna, kde vás roztančí mimo jiné skvělý DJ Forrest Pine! Více informací zde.

Ulovte si někoho!
Patříte mezi ty osamělé duše, které Valentýna neslaví, jelikož nemají s kým? Po Singles in Prague valentýnské seznamce to tak už být nemusí! Přijďte v pátek do hotelu Sovereign a třeba tam potkáte svou spřízněnou duši!

Hurá do kina
Chtěli byste přeci jen zažít trochu té lásky a nevadí vám, že bude pouze na plátně? Vezměte kamarádku, nebo kamaráda a běžte na Hříšný tanec do kina Aero a užijte si tuto romantickou klasiku!

Nechte se hýčkat
Trošku té sebepéče nikdy neuškodí, a to obzvlášť platí na Valentýna! Nemáte komu dát svoji lásku? Dejte ji sobě! Věnujte si třeba SPA day v Loll therapy.

Ukažte přátelům, jak moc pro vás znamenají
Valentýn přece není jen o romantické lásce! Udělejte si chvilku a připravte něco speciálního pro své drahé přátele či rodinu. Pošlete přání, květinu nebo zorganizujte společný single večer, třeba u piva a stolních her v Bohemia Boards & Brews.