Resort Svět Resort Svět

Resort Svět

Spojení přírodní krásy, cestovatelského poznání a jedinečné gastronomie v rodinné atmosféře.

Hlavní 277, 277 45 Úžice 200

Najdete nás v klidném prostředí ve vesničce Úžice pouze 9 km od Prahy v okrese Mělník. V resortu se nachází dvě restaurace, cestovatelský pension, kongresové centrum, putting golfové hřiště, rybníky pro sportovní rybaření a ničím nerušená příroda. Naše poloha je dostatečně vzdálena od obytné zástavby a je výhodou i k nerušené noční zábavě. Typické pro naše prostory je jejich unikátnost, rozmanitost a originalita.

Nabízíme vám ubytovaní v 18ti exotických vícelůžkových apartmánech. Konferenční a kongresové služby ve všech prostorech našich restaurací i kongresového centra. Denní restaurace a privátní gastronomické zařízení (svatby, firemní akce, oslavy a jiné příležitosti), dále sportovní a odpočinkové aktivity – putting golfové hřiště, sportovní rybolov, privátní wellness apartmány a nově vybudované veřejné wellness. Venkovní prostory jsou vhodné pro uspořádání všech možných druhů teambuildingů, workshopů, dětských dní či předváděcích akcí. Našich služeb již využilo mnoho spokojených firemních partnerů od menších firem až po velké korporace. Poradím si i s tou nejnáročnější klientelou. V případě zájmu o zajištění dalších služeb např. zajištění dopravy, externích aktivit, hudební produkce, jsme Vám s našimi dlouholetými zkušenostmi plně k dispozici.
V celém areálu je k dispozici bezplatné wifi připojení. Parkování pro naše hosty je zdarma.

Restaurace Ranč nabízí dvě oddělené části s kapacitou až pro 80 osob. Unikátní kamenná kuchyně s grilem, letní venkovní terasa pro 20 osob. Naše restaurace je vhodná pro pořádání narozeninových oslav, obchodních jednání, firemních večírků či jiných soukromých akcí. Možnost rezervace celé restaurace.

Restaurace Bašta disponuje s vnitřní kapacitou pro 80 osob, banketově až pro 200 osob. Restaurace je vyhrazena pouze pro soukromou společnost.

Zajišťujeme kompletní cateringový servis. Od ranních snídaní, přes přestávky na kávu, obědy ve formě rautů či výběru předem až po večerní rauty a bankety.

Vhodné pro

sportovní aktivita • svatba • večírek / party / oslava

Vybavení

  • bezbariérové
  • catering
  • projekční technika
  • sportovní aktivity
  • ubytování
  • venkovní plocha / zahrada / dvůr
  • vlastní parkování
  • wifi

Vybíráme pro vás podobné prostory

Hartigovská zahrada

Hartigovský palác Hartigovská zahrada

Praha 1 200

Krásná a prostorná zahrada ohraničená vysokými kaskádovými zdmi

Velkokapacitní stan

PARK Riegrovy sady Velkokapacitní stan

Praha 2 200

Dva velkokapacitní stany, které lze umístit do venkovních prostor Parku.

Švestkový Dvůr

Švestkový Dvůr

Česká republika 200

Multifunkční prostor.

ZAS A ZNOVA

ZAS A ZNOVA

Česká republika 200

Rodinná restaurace kam se budete rádi vracet.

Galerie Lucerna

Palác Lucerna Galerie Lucerna

Praha 1 200

Multifunkční prostor pro kulturu

Zážitkové vlaky

Zážitkové vlaky

Česká republika 200

Netradiční zážitek.

Zámecký park s party stanem

Resort Panství Bechyně Zámecký park s party stanem

Jihočeský kraj 200

Park v anglickém stylu s nádherným výhledem do údolí řeky Lužnice. Okolní lesy a kulisa renesančního zámku dávají tomuto místu jedinečně kouzelnou atmosféru.

Zahrada

Hotel Týnec Zahrada

Středočeský kraj 200

Zahrada o rozloze 4000 m2 vám poskytne zázemí pro konání svatby, rodinné oslavy nebo party s grilováním. K dispozici je také dětské hřiště pro vaše nejmenší.

Spojka Karlín

Spojka Karlín

Praha 8 200

Designová restaurace s moderním poselstvím a netradiční kuchyní