pondělí 21. října 2019

Pozvánka na Svatební korzování

Pozvánky

Jste mezi těmi šťastlivci, co se právě zasnoubili, ale netušíte, jak začít s plánováním vašeho vysněného dne? Nebo už máte většinu svatby naplánovanou a hledáte nějaké zajímavé doplňky, které váš den skutečně rozzáří? Ať už tak či onak, Svatební korzování je přímo pro vás!

S koncem svatební sezóny přichází doba plánování svateb, která je nabitá svatebními veletrhy a dalšími svatebními akcemi, které se předhání v představování trendů a novinek pro nadcházející sezónu. Svatební korzování můžeme s čistým svědomím označit za jeden z těch nejzajímavějších a skutečně nevšedních svatebních veletrhů, které určitě stojí za návštěvu.

Svatební korzování se odehrává hned dvakrát, a to v Praze a v Plzni. V Praze se akce koná v industriálních prostorech Vnitrobloku za méně než měsíc – už 10. listopadu 2019. V Plzni se pak tato akce odehrává až o pár měsíců později a to 19.1.2020 v prostorech DEPO 2015.

A na co se můžete těšit? V první řadě vás určitě zaujme koncept těchto veletrhů – organizátoři zaměnili klasické nablýskané svatební prostory za industriální lokace, které v kombinaci s jemností svatebních věcí vytváří skutečně kouzelnou atmosféru.

Mimo klasické svatební předměty, jako jsou prsteny, svatební šaty či dorty zde najdete i unikátní přírodní kosmetiku nebo třeba originální svatební parfémy. Mezi vystavovateli najdete například Proseccolo a Svítící Písmena. Během vaší návštěvy se můžete i zapojit do workshopů a tvořivých dílniček.

Hřeb letošního ročníku je přednáška o svatebních zvycích ve světě a o symbolice manželství v mytologii. Takže kromě nápadů si odnesete i nové znalosti a informace.

Pro více informací navštivte Facebookovou stránku Svatební Korzování.