pátek 20. září 2019

Tipy na podzimní oslavy

Inspirujte se

Po horkém létu plném sluníčka a venkovních akcích, mrazivý podzim přímo vyzývá k uspořádání akce v útulném prostředí, plném krásných dekoracích a hřejivých barev. Jistě, Halloween je taková třešnička na tom podzimním dortu, nicméně konceptů spojených s podzimem je nespočetně víc. Ať už pořádáte nějakou akci jen tak anebo za účelem oslavy narozenin, výročí nebo čehokoliv jiného, následující náměty vám zajisté budou inspirací!

Oktoberfest Party
Už jste o Oktoberfestu slyšeli? Tento lidový festival s původem v německém Mnichově se rozšířil po celém světě a stal se velice populárním tématem podzimních oslav. A proč se stal tak populárním? Na vysvětlení stačí dvě slova: Pivo a preclíky! NÁŠ TIP: uspořádejte oslavu s ochutnávkou piva kralovstvi-piva!

Sbohem léto!
Rozlučte se s létem ve velkém stylu. Poslední grilovačka s venkovním posezením je ten nejlepší způsob, jak říct sbohem horkým dnům a přivítat barevný podzim. A jelikož jídlo spojuje, zkuste do grilování zapojit co nejvíce lidí! NÁŠ TIP: Půjčte si designový grill od grillart, jehož koncept spočívá ve sdílení, interakci a komunikaci mezi lidmi.

Back-To-School Party
Podzim jde ruku v ruce se začátkem nového školního roku. Zpříjemněte ho svým dětem a uspořádejte jim Back-To-School Party. Připravte něco malého k snědku a nachystejte klasické dětské hry – Skákání gumy, Cukr-káva-limonáda, Honzo, vstávej nebo Vyvolávka. A pokud chcete své děti překvapit něčím netradičním, přichystejte jim únikovku! NÁŠ TIP: playady tvoří unikátní únikové hry na netradičních místech. Děti zaujme hlavně interaktivním robotem, který mluví, usmívá se, mrká a v neposlední řadě dělá herního průvodce.

Ochutnávka vína
Sklenička vína příjemně zahřeje a zpříjemní každý večer a obzvlášť ten podzimní! Pořiďte pár lahví vína, doplňte je škálou sýrů a hurá k ochutnávání! A pokud máte pocit, že nejste dostatečně znalí na uspořádání pořádné ochutnávky, najměte si na pomoc profesionála! NÁŠ TIP: wine-events vám pomohou jak s klasickou ochutnávkou, tak i s netradiční zábavou v podobě Gourmet Casina, které propojuje delikátní svět vína, rumů i piv.