středa 8. ledna 2020

Novoroční předsevzetí

Inspirujte se

Víte, jaká novoroční předsevzetí jsou nejpopulárnější? Určitě jste uhádli, že je mezi nimi třeba přestat kouřit, začít cvičit, trávit víc času s rodinou, poznávat nová místa a méně se stresovat. Kouřit vás bohužel neodnaučíme a ke cvičení vám také asi nedopomůžeme. S těmi ostatními k nám pro radu můžete! Pojďte se podívat na naše tipy, které vám pomohou plnit vaše novoroční předsevzetí.

CHCI TRÁVIT VÍCE ČASU S RODINOU
Máte doma malé děti, které (ostatně jako všechny děti) rostou jako z vody? Tak to je na čase s nimi začít trávit více společného času, během kterého si vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky. Následující místa k takovému tvoření vzpomínek přímo vyzývají.

Surf Arena
Nechce se vám jezdit až na Hawai, ale rádi byste s rodinou vyzkoušeli jaké to je surfovat? Tak právě pro vás je tu Surf Arena. Pod vedením zkušených instruktorů se můžete naučit od body boardingu až po profi surfování. Tomu říkáme zábava pro celou rodinu!

Chefparade
Škola vaření vaše ratolesti dokáže nejen zabavit, ale navíc je naučí vařit, což můžete později využít ke svému prospěchu, až vás vaše děti překvapí snídaní do postele. A věřte, že si při těchto kurzech užijete i hodně zábavy

Imaginatorium Escape Café
Imaginátorium je unikátní koncept, který spojuje kavárenský prostor a únikové hry, které vás nejenže budou bavit, ale zároveň si jimi vy i vaše děti potrénujete logické myšlení. Imaginatorium je také skvělým místem pro oslavy narozenin.

Koala Café
Obří bludiště, skluzavky, tobogány, míčkové bazény a pro vás lahodná káva a občerstvení. Že to zní dobře? Zavítejte do Koala Café, kde se mohou děti pořádně vyřádit. Koala je také ideální pro oslavy narozenin ve větším počtu dětí různých věkových kategorií.

Jump Park Jarov
Kdo by nemiloval trampolíny. A ještě když si na nich můžete zahrát basketball, vybíjenou anebo prostě jen tak skákat do jámy. Jump Park vás zabaví na celý den, a navíc jde ruku v ruce s předsevzetím “chci cvičit”, protože věřte tomu, takový jumping je skutečně makačka.

Lazerfun Arena
Tajemný labyrint a zákoutí aztéckých ruin a vy s laserovými zbraněmi, to je kombinace, která zaručuje zábavu v podobě adrenalinového zážitku. A stejně jako v Jump Parku, u této aktivity vypotíte nějakou tu přebytečnou váhu ze zimních svátků.

CHCI POZNÁVAT NOVÁ MÍSTA
Chcete poznávat nová místa, ale zároveň nemáte čas nechat práce na víc než jedno odpoledne nebo víkend? Nebojte, i vy můžete poznávat! Pojďte s námi na gastronomický výlet!

Field
Field je michelinská restaurace, která se vrací zpět ke kořenům. Pod vedení šéfkuchaře Radka Kašpárka vytváří umění v surové, nezkrášlené podobě jídla. Tento gastronomický zážitek by rozhodně měl být na vašem To Do listu pro rok 2020.

Dejvická 34
Dejvická 34 vás nejen oslní výborným jídlem, ale i jedinečným interiérem. Tomáš Černý vytvořil tento unikátní koncept, který spojuje nadšení do gastronomie a vášeň pro nové chutě.

Bowl & Tonic
Gin&Tonic je opět v módě. Přijďte na skleničku do nového podniku Bowl & Tonic, který mimo kvalitního ginu nabízí i světovou kuchyni, od Asie až po Ameriku. Tento podnik se také pyšní přízviskem #nowaste – aneb žádný odpad.

Winebar Kolby
Jste milovníkem vína a vaše novoroční předsevzetí nezahrnují omezit množství alkoholu? Stavte se ve Winebaru Kolby, který nabízí nejen kompletní produkci vinařství Kolby, ale také výběr ze světových vín.

Sia restaurant
Dim sum, pekingská kachna, robata grilling, chobotnice aneb zážitek jako z autentické asijské tržnice přímo v centru Prahy. Přípravu jídel můžete sledovat v otevřené kuchyni, a to hned ve třech patrech.

CHCI SE MÉNĚ STRESOVAT
Stresové situace zažíváme v jisté míře všichni a je důležité se odreagovat a relaxovat, abychom si udrželi dobrý zdravotní stav a duševní pohodu. Hýčkejte se.

Loll Therapy
Ve chvílích, kdy potřebujete zahnat únavu a stres, přijďte do relaxačního prostoru Loll Therapy, který se nachází jen pár kroků od Karlova mostu. Najdete tu i bar s detoxikačními nápoji a fresh džusy.

Statek Samsara
Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života a je synonymem pro znovuzrození. K duševnímu i fyzickému znovuzrození zde přispívá ubytování v krásných pokojích, zdravá kuchyně a blahodárné wellness služby.

Bristol Royal
V jedné z nekrásnějších čtvrtí Karlových Varů, v zahradách anglického parku se nachází Bristol Royal, který je jako dělaný pro odpočinek. Těšit se můžete na ubytování, gastronomické služby a wellness na nejvyšší úrovni.

Cattaleya
Oáza pro tělo a duší v srdci Beskyd, to je Cattaleya. Vila, která vám pomůže uniknout ze shonu města a stresu pracovních dní. V rámci ubytování je zahrnut neomezený vstup do SPA, kde si jednoznačně odpočinete.