pondělí 25. listopadu 2019

Kam na Vánoce

Inspirujte se

Vánoční světýlka, věnce z jehličí, dřevěné betlémy, voňavé trhy, horký svařák… Vánoce jsou v plném proudu a mnoho míst se obléklo do vánočního. Podívejte se s námi na ta nejlepší vánoční místa!

Manifesto Market | Florenc & Smíchov
Manifesto Market zná každý Pražák i mnohý nepražák, ale to, že se minulý týden oba trhy převlékly do vánočního, to vám možná ušlo. A právě v rámci této vánoční výzdoby na obou Manifesto Marketech vyrostly i vyhřívané iglú, které si nyní můžete pronajmout! Nasajte vánoční atmosféru ve stylovém a hlavně dešti odolném a vytápěném prostoru. A pokud se cítíte na něco víc extra, můžete si vybrat exkluzivní rezervaci, která zahrnuje i sklenku (nebo rovnou láhev) šampaňského!

La Suite Bar| Praha
Už je tu to období, kdy se člověku nechce ani vycházet a když už, tak na co nejkratší dobu, aby mu nebyla moc velká zima, a pak hned zpět do tepla. A kde se dá lépe ohřát než u praskajícího krbu se sklenkou vína (nebo něčeho ostřejšího) v ruce? Že nemáte doma krb? Nezoufejte, zavítejte do La Suite Baru! Čeká vás tam skvělá atmosféra a prostředí připomínající vysokohorskou chatu a pokud se cítíte na více než jen sklenku, můžete si nechat zorganizovat privátní degustaci vín nebo kvalitních destilátů.

La Gare | Praha
Vánoční svátky jsou mimo jiné o dobrém jídle a pokud vás už česká kuchyně unavuje a cítíte se na změnu, máme pro vás skvělý tip! Zavítejte do francouzské restaurace La Gare v srdci Prahy. Pečené ústřice, stařená masa, mořské plody anebo rovnou degustace několika lahodných jídel a k tomu všemu krásné prostředí s jedinečnou výzdobou. Tak co, už se vám sbíhají sliny?

MANÚ Risto & Lounge | Praha
No a když už jsme u toho skvělého jídlo, nemůžeme zapomenout zmínit unikátní projekt Emanuela Ridi - MANÚ Risto & Lounge. Profesionální servis, designový interiér a kouzelný výhled na Vltavu servírovaný s tradičními italskými pokrmy v moderním pojetí. K dokonalosti chybí už jen ten sníh za okny restaurace.

Autentista | Praha
Chceme vám navrhnout ještě jedno místo, kam můžete zajít na skleničku, tentokrát přírodního vína či šampaňského. Autentista, nový bar na Starém Městě se pyšní nejen těmi nejlepšími víny na českém trhu, ale i příjemnou atmosférou historických prostor, které jsou skloubeny s moderním a čistým designem vybavení. A pokud vás víno neláká, můžete si zde dát i výběrovou kávu. Ať tak či onak, na zdraví!