pátek 20. prosince 2019

Kam na Silvestra

Pozvánky

Každoročně všichni zoufale řešíme, co dělat na Silvestra. My vám přinášíme tipy na nejlepší silvestrovské akce a místa, kde zažít poslední party tohoto desetiletí.

Silvestr nad Prahou | Žižkovská televizní věž
Netradičně můžete oslavit Silvestra až v 93 metrech nad zemí v Žižkovské televizní věži. Večer vám zpříjemní latinská, živá hudba a taneční vystoupení v čele s tanečnicí a zpěvačkou Zuzanou Gamboa. Pro více informací navštivte web Žižkovské věže.

Lowcost varianta | Storm Club
Strom Club má jedno z nejnižších vstupných v Praze a zároveň i program, který vás nezklame. Těšit se můžete na skvělý lineup, kterému dominuje duo zkušených českých producentů A-Cray b2b Symplex. Více informací zde.

Silvestr 2019 | Buddha-Bar Prague
Jste milovníky asijské kultury a designu? Tak to je pro vás Silvestr 2019 v Buddha-baru to pravé místo! Buddha-bar na Silvestra nabízí menu servírované formou "family-style", ikonickou hudbu, jedinečné koktejly a úchvatný interiér. Více informací zde.

Silvestr v Crossu | Cross Club
Pro milovníky drum’n’bass, techna, house i dubstepu si Cross Club znovu připravil silvestrovskou party, která tradičně pojede až do 11 hodin dopoledne Nového roku. Více informací zde.

NYE 2019 | Epic
Epická party vás čeká v Epicu! Přijďte se bavit do nejmodernějšího klubu v Praze. O zábavu se vám postará hned několik DJů. Více informací zde.

OhMyPrague! | Radost FX
Jedinečný Silvestr můžete zažít v pražském klubu s 27 letou tradicí – Radost FX! Protančete noc na ty nejlepší RnB, HipHop and latino hity a užijte si šílenou show během celé noci. Více informací zde.

Silvestr v nejstarší vinici v Čechách | Villa Richter
Nejen pro nadšence vína si Villa Richter připravila silvestrovský večer s unikátním gastronomickým zážitkem – čeká vás vícechodové menu s vinným párováním. To vše s romantickým výhledem na Prahu za doprovodu živé hudby. Více informací zde.

Zámecký Silvestr | Chateau Mcely | Dětenice | Dvůr Pecínov
Nebaví vás slavit Silvestra v rušném městě? Tak to vám doporučíme hned tři akce: Silvestr na Chateau Mcely, kde vám večer zpříjemní hudba skupiny ABBA a středomořské pohoštění, Silvestr na zámku Dětenice, kde vás pobaví program “Šokující středověk” s živou hudbou, kejklíři, ohňovou show a dalším, nebo Silvestr ve Dvoře Pecínov ve znamení 20. Let.

Aktivní Silvestr aneb výstup na hory ve vašem okolí | Milešovka, Sněžka, Javořice...
Strávit silvestrovský den aktivně na horách každoročně volí čím dál tím více lidí. Jak lépe strávit poslední den v tomto roce než obdivováním krásné české přírody. Těchto každoročních výstupů je mnoho, od Sněžky přes Milešovku až po Javořici.

Pokud stále váháte a rádi byste prozkoumali více možností, doporučujeme stránku Super Silvestr, na které najdete mnoho dalších tipů kam na Silvestra.