pondělí 2. prosince 2019

Kam na Mikuláše

Pozvánky

Přemýšlíte, kam na výlet s dětmi tento rok na Mikuláše? Podívejte se na naše pekelné a božské tipy!

ČERTI NA ČERTOVCE
Křižovnické náměstí č. 3, Praha 1 | Hudební a divadelní akce | 5.12. 17:00 - 21:00
Břehy Vltavy už 5. prosince zaplní dav čertů, ale nemusíte se bát, na palubě celodřevěných lodí budete v bezpečí. Děti i dospělí se mohou těšit na strašidelné pověsti a ohnivé příběhy od čertů a ty nejhodnější odmění sám Mikuláš.

OKRUŽNÍ JÍZDY OSTRAVOU HISTORICKOU TRAMVAJÍ
Ostrava | Akce pro děti | 7.12. 9:00 - 16:00
V Ostravě se Mikuláš slaví v historických tramvajích! Čeká vás 25 minutová okružní jízda po Hrabůvce. Čert, anděl a Mikuláš vás budou čekat na zastávkách Hotel. Dům Hlubina a Nádraží Vítkovice. Bu-bu-bu.

MIKULÁŠSKÁ JÍZDA HISTORICKÝM VLAKEM
Pardubice | 7.12. 10:00 - 14:00
A když už jsme u těch historických dopravních prostředků, musíme zmínit i historický vlak, který vás na Mikuláše proveze Pardubickým krajem, a to už potřicáté prvé! První jízda se uskutečnila právě v roce 1989 v Letohradě na té samé trase, která čeká tento rok i vás.

POCHOD REBEŠOVICKÝCH ČERTŮ
Rebešovice | 7.12. 17:00 - 23:00
Ať už jsou vaše děti hodné nebo zlobivé, určitě je v sobotu vezměte na pochod rebešovických čertů! Letos vás na této akci čekají i čerti až z dalekého Rakouska a nebeská váha. Odvážné děti si mohou pohrát s čerty nebo se vyzpovídat Mikuláši ze svých hříchů.

MIKULOV S VŮNÍ SVAŘENÉHO VÍNA
Mikulov | 1.11. - 31.3.
A nyní již tip pro dospělé, který zahřeje každého milovníka svařeného vína a historie. Od listopadu až do dubna příštího roku si můžete vychutnat zimní atmosféru starobylého Mikulova při hodinové prohlídce města se šálkem svařeného vína v ruce.

Stále váháte, kam se na letošního Mikuláše vydat? Inspirujte se dalšími tipy.