středa 26. února 2020

Jak se zabavit v zimě

Inspirujte se

Zima už pomalu odchází a s ní i nápady, jak se v tomto chladném počasí zabavit. My jich máme v rukávu ještě plno! Pojďte se podívat...

Chcete se zabavit aktivně?
Tak to je pro vás Jump Aréna Zličín ideálním místem! Kromě trampolín můžete vyzkoušet i další zábavné atrakce, jako například interaktivní stěnu, která nabízí hry pro jednoho i více hráčů.

Zvládnete uniknout?
Únikovky jsou velkým hitem a skvělou zábavou během zimních měsíců. Vyzkoušet svoje deduktivní schopnosti si můžete třeba v Imaginatorium, prvním escape café v Praze, kde mají hned tři únikové místnosti!

Připomeňte si léto.
Voda, vlny a surf. Zní to jako něco, co v zimě dělat nemůžete, ale opak je pravdou. Zajděte do Surf Arény, kde si můžete zavzpomínat na dovolenou u moře při surfování na prvním surfovém simulátoru v Česku. Navíc je zde i hudební klub, bar a kavárna, takže zde můžete strávit třeba i celý den!

Mini golf, maxi zábava!
Do pražské Kotvy si můžete přijít zahrát minigolf, hru, která zabaví všechny generace a je ideální volbou, ať už je venku krásně nebo sněží. Postarají se zde o vás profíci zapálení do minigolfu, kteří vám rádi poradí a půjčí ty nejlepší míčky a hole.

Lazer-střílečky.
Vkročte do tajemného labyrintu nebo navštivte historická zákoutí aztéckých ruin. V Lazerfun Aréně se z vás snadno může stát profi střelec. Užijte si trochu adrenalinové zábavy!

Létání!
Asi každý měl někdy sen, že létal. Dnes si ho můžete splnit v Leteckém simulátoru L410 na Novém Městě! Unikátní letecký výcvikový simulátor postavený ze skutečného kokpitu českého legendárního dopravního letounu L410 se vám o zábavu postará.

Mrkněte se na Alpy.
Nemusíte kvůli tomu ani tak daleko! Vyražte na Stezku korunami stromů na Lipně, odkud s trochou štěstí uvidíte až na zasněžené Alpy!

Deskovky.
Kde jsou ty časy, kdy se skoro každý večer hráli deskové hry? Taky vám to chybí? Tak to si zajděte do Bohemia Boards & Brews, kde na vás čekají stovky deskových her všeho druhu.

Doslova smysluplná zábava.
Zažijte nepředstavitelné – navštivte svět plný neuvěřitelných optických iluzí. Muzeum smyslů je domovem zážitků, které probudí vaše smysly a inspirují vás k tomu, abyste objevovali více, a tedy i více cítili a otestovali své smysly.

Hra o budoucnost.
Venku zuří apokalypsa a vy jste jediní, kdo může zachránit svět! Ve Futurentu vás čeká adrenalin, šifry, zábavné a vědomostní úkoly i fyzické zkoušky. Celou hrou vás bude provázet chytrý telefon, který slouží jako sčítač bodů, ale i klíč ke dveřím.

Podmořské divy.
Rádi se potápíte? Nebo alespoň koukáte na dokumenty o podmořském světě? Pojďte se podívat do Světa Medúz na jedny z nejvíce pozoruhodných živočichů naší planety – medúzy. Můžete zde vidět více než 10 tisíc medúz různých druhů, tvarů i velikostí v 38 akváriích.