úterý 28. ledna 2020

Jak oslavit narozeniny v zimě

Inspirujte se

Možná vás mrzí, že vaše narozeniny jsou právě v zimě, ale věřte nám, že i zimní oslavy mají něco do sebe a nemusí být vůbec nudné! Podívejte se na pár tipů, jak je můžete oslavit v duchu mrazivého počasí.

Ledový bar
Co takhle oslavit narozeniny tematicky v ledovém baru? V Ice Pubu je vše, co můžete vidět, z ledu – stěny, barový pult, stoly i sklenice na drinky. Zimy se však nemusíte bát, před vstupem budete vybaveni teplou bundou i rukavicemi.

Lyžařský výlet s přáteli
Česko má velkou výhodu – ať už žijete kdekoliv, do dvou hodin můžete být na horách. Vezměte své přátele na lyžařskou oslavu. Přes den si můžete užívat sjezdovku a večer horkou čokoládu nebo něco ostřejšího. To by vám v létě tak jednoduše neprošlo! Například z Aminity Resortu Lipno nebo Hotelu Svratka to máte na sjezdovku kousek.

Relaxační víkend
Když už mluvíme o horách, co takhle vycestovat do přírody za odpočinkem? Ideální na relaxační narozeninový víkend je například Cattaleya, nacházející se v samém srdci Beskyd. Velké plus: neomezený vstup do SPA!

Winter Wonderland aneb Zimní říše divů
Zima může být šedá a chladná, ale právě to přímo vybízí k zahřátí v útulném srdečném prostředí. Brzké stmívání jako by vyzývalo k rozsvícení prostoru světelnými řetězy nebo jinými světelnými dekoracemi. Kdo by neměl rád atmosféru stovek světýlek, které místnost rozzáří teplým světlem? Ať už pořádáte oslavu narozenin doma nebo v pronajatém prostoru, vypůjčte si plno světelných dekorací a vytvořte nezapomenutelnou Zimní říši divů. Můžeme vám doporučit například Ministerstvo Světla a Light It Up .

Bakeoff aneb Peče celá země
Světový trend – pořad Bakeoff – se dostal už i do Česka v podobě nové show Peče celá země. Proč si něco takového neudělat i doma a právě na vaše narozeniny? Spolu s přáteli můžete uspořádat soutěž o ten nejlepší teplý dezert. Nejen že si užijete spoustu zábavy během příprav, ale zároveň si v závěru pochutnáte na skvělých horkých dezertech, které vás v zimě krásně zahřejí. A pokud nemáte dostatek prostoru doma, pronajměte si prostor s kuchyní, jako například Seminario.

Game Night – kdo by nemiloval deskové hry
Vraťte se do dětství a stravte svoje narozeniny nad deskovými hrami. Že doma žádné deskovky nemáte? Poptejte se přátel, kteří jsou pozváni na vaši oslavu a určitě pár her dáte dohromady. A pokud ne, můžete zvážit místa přímo udělaná pro ty soutěživé, jako například Bohemia Boards & Brews, kde vás kromě deskovek čeká i velký výběr piv.