pátek 8. prosince 2023

Hotel Týnec

Inspirujte se

Svatba může být klasická, romantická, rustikální, v boho stylu, adrenalinová, malá, velká… ale v každém případě bude výjimečná. Stejně jako je výjimečný samotný okamžik vstupu do manželství. Chcete, aby se i pro vás stal nezapomenutelným zážitkem? Využijte služeb Hotelu Týnec.

Umí nabídnout mnohem víc než jen jedinečné prostředí spojené se jménem arcivévody Františka Ferdinanda d’Este. Právě on totiž bývalou manufakturu na kameninové zboží v Týnci nad Sázavou na konci 19. století koupil a nechal přestavět na hotel pro hosty přijíždějící na lovy do jeho konopišťského panství.

Podobně jako oni před dvěma stoletími se můžete i v současnosti jako hosté – tentokrát svatební – klouzat po parketu v rytmu hudby, ochutnávat slavnostní delikatesy či se procházet chodbami i velkou zahradou. Stačí jen vyslovit svá přání a šikovní zaměstnanci hotelu pro vás připraví vše od výzdoby po catering. A že to umí! Více než 40 svateb ročně hovoří za vše.

Nebo si chcete svůj velký den zorganizovat sami a hledáte jen vhodné prostory? Vyberte si: do velkého tanečního sálu se vejde až 400 lidí, do foyeru 30 a do malého salonku 20 osob. Ubytovat se můžete v jedenácti pokojích s 29 lůžky s možností rozšíření až na 39. Dva pokoje jsou apartmánového typu se dvěma ložnicemi a společnou koupelnou.

Ať zvolíte kteroukoliv z nabízených variant, litovat nebudete. Svatba v Hotelu Týnec určitě zůstane navždy v paměti vaší i svatebních hostů.

Poptávky po svatbách či rodinných oslavách: https://www.oslavin.cz/hotel-tynec