Vybíráme pro vás podobné prostory

Hotel Belvedere Club Memphis
Praha 7 100
Nové multifunkční klimatizované konferenční centrum. Ideální semináře, workshopy, ale i rodinné či jiné společenské akce.

Botanická zahrada Praha
Praha 7 100
Botanická zahrada Praha nabízí okouzlující prostředí pro konání civilních i církevních obřadů dle vašich představ.

Anežka Anežka | prostor kavárny
Praha 1 100
Site specific interiér Anežky je inspirován prvky nacházejícími se v komplexu Anežského kláštera. Bar je například inspirovaný objektem Františka Skály, který je součástí přilehlé sochařské zahrady. Tvar světelných panelů zase vychází z oken budovy černé kuchyně, která leží naproti vstupu na zahrádku.

Muzeum smyslů
Praha 1 100
Zažijte nepředstavitelné, vyzkoušejte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí

Anežka Anežčina zahrádka | přilehlá terasa kavárny
Praha 1 100
Signifikantním prvkem zahrádky je stoletá lípa, která nejenže prostoru dodává jedinečný ráz, ale zároveň ho chrání před všemi druhy přírodních jevů – deštěm, větrem i slunečními paprsky. Prostor zahrádky nabízí překrásný výhled na rozsáhlou zahradu Anežského kláštera, jejíž součástí jsou sochařská díla českých autorů jako například Karel Malich, Michal Gabriel nebo František Skála.