středa 12. února 2020

Kam na (nejen) rodinné jarní prázdniny

Inspirujte se

Přemýšlíte, kam vzít svoji rodinu během jarních prázdnin? Ať už hledáte zábavu na jeden večer či na několik dnů, z našich tipů si zaručeně vyberete!

Aquapalace Praha - děti za korunu!
Proč nestrávit jarní prázdniny u vody? Ano, jde to, i když je venku zima! Aquapalace Praha nabízí několik kilometrů tobogánů, virtuální jízdu vesmírem na nafukovacím kruhu, dobrodružství na pirátském vraku lodi, populární divokou řeku i vlnobití jako u moře. Navíc do 15. března mají děti do 150 cm vstup za korunu!

iQlandia aneb chytrá prázdninová zábava
Využijte prodloužené otevírací doby v zábavním science centru v Liberci. Do 13.3. jsou prostory iQlandie přístupné od 9:00 do 19:00. Čeká vás zde soutěžní hra Lovci rekordů nebo nový program Přežití v přírodě. Ti nejmenší si mohou užít výrobu a zdobení různých zvířecích stop.

Večerní lyžovačka
Je libo večerní lyžování? To si můžete dopřát až do 31. března na Monínci jak během víkendu, tak i přes týden. Excelentně upravená trať vám je k dispozici každý večer od 18 do 21 hodin. A navíc je to pouze 80 kilometrů od Prahy! A pokud byste rádi zůstali na více než jeden večer, můžeme vám vřele doporučit ubytování v tomto krásném penzionu.

Podívejte se na zasněžené vrcholky Alp
Nemusíte kvůli tomu vycestovat za hranice! Stačí si zajet o jarních prázdninách na Lipno, u kterého se nachází Stezka korunami stromů, z které se vám ve výši 40 metrů naskytne dechberoucí výhled na zasněženou krajinu, včetně Alp a Lipenského jezera. Stezka je bezbariérová, tudíž vhodná i pro rodiny s kočárky a děti si mohou cestou užít například interaktivní hry, ptačí stezku a nejdelší tobogán svého druhu v České republice.

Vícedenní odpočinek v přírodě
Chcete-li si jarní prázdniny užít v obklopení českou přírodou, doporučujeme vám Grund Resort Golf & Ski, moderní designový hotel v Krkonoších, kde si můžete užít čerstvý horský vzduch, rodinnou atmosféru a designový prostor. Cítíte-li se na něco poněkud více “tradičního”, navrhujeme vám Hotel Kolínská bouda. Kouzlo tohoto místa spočívá v jeho stoleté historii a vysokému položení v 1 117 m.n.m., díky kterému se v zimním období na vrcholek dostanete pouze na lyžích či sněžném skútru.